STAVEBNICE
Alexander Malý konstruktér JUNIOR - LETADLO
video

Alexander Malý konstruktér JUNIOR - LETADLO

349 Kč
bez DPH: 288,43
Dostupnost: Skladem 
Hlídacího psa mohou využívat pouze registrovaní uživatelé.
Skvělý dárek pro kreativní děti od 4 let! Dřevěná stavebnice, která zabaví dětské ručičky a také jejich mozečky. Skládá z dřevěných dílů s otvory a barevných plastových šroubů a spojek. Je vybavena bezpečným nářadím, které je ideálně přizpůsobené drobným ručkám. Hra podporuje technické nádaní, zručnost, poznávání barev a počítání. Stavebnice získala ocenění Hračka roku 2018 v polské soutěži o nejl...
Artikl:  A1945

Alexander Malý konstruktér JUNIOR - LETADLO

  Popis     Foto (3)     Doporučujeme (8)     Diskuze     Recenze  
Skvělý dárek pro kreativní děti od 4 let! Dřevěná stavebnice, která zabaví dětské ručičky a také jejich mozečky. Skládá z dřevěných dílů s otvory a barevných plastových šroubů a spojek. Je vybavena bezpečným nářadím, které je ideálně přizpůsobené drobným ručkám. Hra podporuje technické nádaní, zručnost, poznávání barev a počítání. Stavebnice získala ocenění Hračka roku 2018 v polské soutěži o nejlepší a nejpřínosnější hračky.

Stavebnice obsahuje dřevěné ploché díly s otvory, velké barevné plastové šrouby a spojky pro vysokou pevnost modelů. Velikost dílů je přizpůsobena věku, a proto se s nimi dětem výborně manipuluje. Montovat mohou pomocí bezpečného dětského nářadí, ale stejně dobře mohou děti sestavovat modely jen ručkami.

Ke stavebnici jsou přibaleny dva montážní klíče, které jsou ideálně přizpůsobené drobným prstům. Klíč je na jedné straně otevřený - na matice, z druhé strany je opratřen plochým šroubovákem.
Skládání modelů podporuje analytické myšlení dětí, rozeznávání a pojmenování barev. Při sestavování se malí montéři nevyhnou ani základům počítání.

Pokud by váš malý konstruktér nestačil na stavbu modelu, přidejte se k němu a trochu mu pomožte, odměnou vám bude jeho radost z výsledku snažení a báječně si užijete společné chvíle.

Všechny díly stavebnice včetně obalu jsou recyklovatelné a řadí se tedy k ekologickém trendu dnešní doby.

BENEFITY:
- zlepšuje motoriku a zručnost
- rozvíjí myšlení
- učí barvy a počítání
- zcela recyklovatelná
- trvanlivá hračka, která vydrží

Balení obsahuje: dřevěné dílky s otvory, velké barvené šrouby a matice, plastové barevné spojky, oboustranné klíče na utahování matic a šroubování, obrázkový návod na sestavování modelů v českém a slovenském jazyce.
 
Užitečné
Navigace
Přihlásit k odběru novinek
E-mail   
   
GoPay
JINOHRATKY.CZ © 2015 - všechna práva vyhrazena
Kontakt
JINOHRÁTKY
Starokolínská 425, 190 16 Praha 9 - Újezd nad Lesy

PO-PÁ: 9:30 - 18:30
SO-NE: SO 9:30-12:30, NE zavřeno
+420 724 190 050