HRY A HRAČKY PRO KLUKY
HAPE Dřevěná závodní motorka e-Superbike

HAPE Dřevěná závodní motorka e-Superbike

498 Kč
bez DPH: 411,57
Dostupnost: Na objednávku do 7 dnů 
Hlídacího psa mohou využívat pouze registrovaní uživatelé.
Tyto závodní motorky jsou velmi ekologicky šetrné. Mají jednoduchý design, jsou vyrobeny z bambusu a jejich sportovní vzhled podtrhují detaily zvýrazněné barvami. Pro děti od 3 let.
Artikl:  HA5514

HAPE Dřevěná závodní motorka e-Superbike

  Popis     Foto (3)     Doporučujeme (18)     Diskuze     Recenze  
Tyto závodní motorky jsou velmi ekologicky šetrné. Mají jednoduchý design, jsou vyrobeny z bambusu a jejich sportovní vzhled podtrhují detaily zvýrazněné barvami. Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc...Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického přístupu k životu. V Hape jsou pevně přesvědčeni, že dobré dřevěné hračky musí splňovat všechny tyto body. A v souladu s touto ideou se snaží neustále zdokonalovat své výrobky a stanovovat si nové a nové cíle. Výsledkem je, že se Hape během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jeden z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců dřevěných hraček této doby.
Dřevěné hračky splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy. Výrobce dřevěných hraček Hape plně rozumí dopadům na životní prostředí a jejich cílem je nabídnout dětem bezpečný a čistý svět.
Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů) zemí, pro které jsou určeny. Dále jsou také v souladu s příslušnými právy a předpisy kvality včetně mechanických, fyzikálních a chemických požadavků. Rozměry balení: 23x14x13.5
 
Navigace
Přihlásit k odběru novinek
E-mail   
   
JINOHRATKY.CZ © 2015 - všechna práva vyhrazena
Kontakt
JINOHRÁTKY
Račiněveská 2444F (náměstí u Penny), 190 16 Praha 9 - Újezd nad Lesy

PO-PÁ: 9:30 - 18:00
SO-NE: 9:30 - 12:30, neděle zavřeno
+420 724 190 050, +420 776 104 140