Babygaloše Myška - velikost XL - boty vel.30-34

Kód: BG12
Vyrobeno v ČR
Značka: CleverBag
199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Babygaloše - ochranné návleky na dětskou obuv. Kvalitní Český výrobek, který je prodyšný, voděodolný, rychleschnoucí, snadno udržovatelný a stimuluje dětskou fantazii. Jednoduché a účinné řešení problému se špinavými botičkami Vašich ratolestí.

Detailní informace

Konkurenční výhody

Detailní popis produktu

Babygaloše - ochranné návleky na dětskou obuv. Jednoduché a účinné řešení problému se špinavými botičkami Vašich ratolestí. Auto/autosedačka: Nechcete Vaše dítě zouvat ze špinavých botiček vždy, když ho dáváte do auta? Trápí Vás nečistoty v autě a od dětí okopaná sedadla? Kočárek/fusak: Řešíte bláto či špínu v kočárku od dětských botiček? Nechcete dítě zouvat vždy, když má zablácené botičky? Cestování/doprava: Nechcete neustále okřikovat Vaše dítě, ať sedí v klidu, nešlape po sedadle a neokopává cestující? Chcete více klidu a pohody při cestování? Vycházky/túry: Řešíte špinavé oblečení od Vaší ratolesti, když ji nosíte na zádech nebo v krosně? U lékaře: Obtěžuje Vás zouvat dítě, když jdete k lékaři? Řešíte, kam dát špinavé botičky či jak neumazat sebe či zařízení ordinace lékaře?...tak právě pro Vaše dítko jsou Babygaloše určeny ;)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jmenuji se Andrea, jsem maminkou báječné holčičky Adrianky a můj příběh začal před mnoha lety, kdy Andrianka ještě nebyla na světě, ale prožívala jsem krásné chvíle se svou malou neteří. Jsem rozmazlovací, ale také akční teta, takže jsme spolu podnikaly spousty dobrodružných výletů. A protože i já si myslím, že špinavé dítě je šťastné dítě, tak si asi každá z vás dokáže živě představit naše návraty domů ze hřiště či z přírody. Zvláště pak ty cesty autem, kdy jsem měla stále okopané sedačky, opěradla…

Babygalos

No co, říkala jsem si tehdy, koupím nějaké návleky na boty a bude po problému. Ale ejhle, návleky se jednoduše koupit nedaly, musela jsem si je nechat ušít. No a právě tohle byl onen zlomový okamžik, kdy mě to napadlo: až jednou půjdu na mateřskou, budu návleky vyrábět a prodávat sama.

A jak jsem řekla, tak se stalo a vy si můžete hravé, praktické babygloše objednat z pohodlí domova. Budete určitě spokojené, protože…

Mám ráda kvalitu. Proto jsou návleky z kvalitní látky. Jsou prodyšné, voděodolné, rychleschnoucí a snadno udržovatelné.

Miluji hravost a kreativitu. Proto návleky zdobí motivy oblíbených zvířátek.

Jsem praktická. Proto je součástí návleků i funkční „zipový obal“.

Jsem patriot. Proto jsou všechny komponenty české a ušité u nás v Česku.