VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PRODEJNA BUDE OD 8.2.23 DO 12.2.23 Z DŮVODU DOVOLENÉ UZAVŘENA. OBJEDNÁVKY BUDOU ODESLÁNY 13.2.23. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI HEZKÉ JARNÍ PRÁZDNINY.

Nevěřte slepicím

Kód: 9788020456533
269 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.2.2023
Bláznivá sbírka básniček od oblíbeného autorského dua. Vydejte se do světa hravých básniček k zasmání i k zamyšlení! Slova jsou jako stavebnice a s trochou nápaditosti z nich může vyrůst nejen domeček, ale i fantastický zámek, který věžičkami lechtá mraky na břiše. Co můžou mít společného roviny, těstoviny a klukoviny? Proč ováda bolí záda? Co když norek spolkne korek? A proč nechovat mouchy v kleci na papouchy? To všechno se teď děti dozví dřív, než stihnou říct kvok!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po oblíbených sbírkách bláznivých básniček Pes nám spadla a Kouká roura na kocoura přichází autorská dvojice Miloš Kratochvíl a Eva Sýkorová-Pekárková s novinkou Nevěřte slepicím. Knížka hravým způsobem nabízí básničky k pobavení i k zamyšlení, k překvapení i k úžasu, co všechno se dá ze stavebnice slov poskládat. Nebo snad tušíte, co mohou mít společného roviny, těstoviny a klukoviny? Co jsou to plniny? A proč nechovat mouchy v kleci na papouchy? Miloš Kratochvíl je autorem mnoha televizních inscenací, pohádek a více než čtyřiceti knížek pro děti. Mezi čtenářsky nejoblíbenější patří pentalogie Pachatelé dobrých skutků nebo Prázdniny blbce číslo 13. Knížka Nevěřte slepicím volně navazuje na sbírky „bláznivých“ básniček Pes nám spadla a Kouká roura na koucoura. Pro děti od 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: