Vážení zákazníci, prodejna bude od 28.- 30.9.23 z důvodu dovolené uzavřena. V pondělí 2.10. a v úterý 3.10.23 bude otevřena 14:00 - 18:00hod. Vaše objednávky budou vyřízeny od 2.10.23. Děkujeme za pochopení.

Einsteinovi z Vista Point

Kód: 9788026444343
Tip
Značka: CPRESS
399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Nová kniha Bena Gutersona, autora trilogie Hotel Winterhouse. Po smrti Susan se rodina Einsteinových přestěhuje do města Vista Point, aby mohli začít od začátku a na tragédii zapomenout. Jedenáctiletý Zack si smrt své sestry vyčítá a jakkoli se snaží, necítí se v novém domově příjemně. Okolí Vista Point skrývá mnohá tajemná zákoutí – Věž s podivným medailonem, skrytá jezírka i jeskyni. Zack se tu cítí ztracený, ale jen do té doby, dokud nepotká záhadnou dívku Annu, která ho okolím provází. Zackovi se ale zdá, že před ním jeho nová kamarádka ukrývá nějaké tajemství…

Detailní informace

Konkurenční výhody

Detailní popis produktu


BLIKAJÍCÍ SVĚTLA PŘES ŘEKU, PODIVNÁ ZPRÁVA, TAJEMNÁ VĚŽ A STRAŠIDELNÉ TAJEMSTVÍ

Po smrti Susan se rodina Einsteinových přestěhuje do malého města Vista Point, aby mohli začít od začátku a na tragédii zapomenout. Jedenáctiletý Zack si smrt své sestry vyčítá a jakkoli se snaží, necítí se v novém domově příjemně. Okolí Vista Point skrývá mnohá tajemná zákoutí – Věž s podivným medailonem, skrytá jezírka, jeskyni se vzkazy na stěnách. Zack se tu cítí ztracený, ale jen do té doby, dokud nepotká záhadnou dívku Annu, která ho okolím provází. Ovšem Zackovi se zdá, že před ním jeho nová kamarádka ukrývá nějaké tajemství… Pro děti od 9 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: