Holka do nepohody

Kód: 9788026436133
Tip
Značka: CPRESS
249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023
Nová řada reálných příběhů pro dívky od české autorky. Kačka je jedenáctiletá dívka, která se na první pohled od ostatních neliší. Ale na ten druhý už je všechno jinak. Má totiž bráchu – dvojče. A to dost věcí mění. Mít věčně za zády stín, kterého se nemůžete zbavit? Někdy to je k zbláznění, ale jindy je člověk rád, že takový stín za zády má... Kačka prožívá spoustu dobrodružství a musí se vyrovnat s tím, že po prázdninách bude všechno jinak – půjde totiž do jiné školy. Čekají ji noví spolužáci, spousta učení a také starost, jak do nového prostředí zapadnout.

Detailní informace

Detailní popis produktuKačka je jedenáctiletá dívka, která se na první pohled od ostatních příliš neliší. Ale na ten druhý už je všechno jinak. Má totiž bráchu – dvojče. A to dost věcí mění. Mít věčně za zády stín, kterého se nemůžete zbavit? Někdy to je k zbláznění, ale jindy je člověk rád, že takový stín za zády má...

Kačka prožívá spoustu dobrodružství a musí se vyrovnat s tím, že po prázdninách bude všechno jinak – každý z nich totiž půjde do jiné školy. Doteď byla zvyklá se o bráchu starat, dohlížet na něj. Ale od září to už dělat nebude.

Jak to zvládne Luky? A jak samotná Kačka? Ani jeden z nich to nebude mít jednoduché. A Kačka obzvlášť. Čeká ji nová škola i spolužáci, spousta učení a také starost, jak do nového prostředí zapadnout.
Pro děti od 9 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora dárek 17.11.2021 13:31
Knížka se nám moc líbila, veselý příběh včetně témat k zamyšlení. Naše Máří s ní vydržela celý měsíc :) Doporučuji - i jako dáreček k Vánocům. Uvažuji i nad dalšími knížkami od autorky, pokud nebudou příliš romantické. :) My si letos společně nadělíme pouze jeden společný, velký dárek a k tomu pro každého 1 menší, knížky nebo hry.... A velký tentokrát chceme jiný, aby to byl zážitek pro děti i nás dospěláky, takže zvažujeme let balonem nebo větrný tunel... S knížkami se to skvěle doplňuje!