VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PRODEJNA BUDE OD 8.2.23 DO 12.2.23 Z DŮVODU DOVOLENÉ UZAVŘENA. OBJEDNÁVKY BUDOU ODESLÁNY 13.2.23. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI HEZKÉ JARNÍ PRÁZDNINY.

Polární záře - Ostrov divokých koní

Kód: 9788025356081
299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.2.2023
Nádherné koňské dobrodružství v zemi elfů, víl a trollů s nádechem romantiky! Proč má jet zrovna na Island – do země sněhu, ledu a zimy?! Patnáctiletá Elin není z plánované cesty nijak nadšená. Netěší se ani na projížďku na koních, kterou její máma naplánovala. Koně jsou pro ni totiž uzavřená záležitost. Když však na ostrov přiletí, okamžitě s ním pocítí zvláštní spojení. Tento magický pocit ještě zesílí po setkání s tajemným mladíkem jménem Kári a poté, co pozná smutnou klisnu Ljósadís. Co na ni na Islandu ještě čeká?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fascinující dobrodružství lidí a koní z viditelného i neviditelného světa elfů, víl a démonů. Island patnáctiletou Elin nevýslovně okouzlil. Ostrov divokých koní však skrývá ponuré tajemství. Blíží se něco hrozivého a ve velkém nebezpečí se ocitají koně i místní obyvatelé. Elin a její neviditelný přítel Kári mají najednou v rukou osud celého ostrova. Komu však mohou věřit? Freyja, Káriho přítelkyni z dětství, Elin nedůvěřuje a považuje ji za vetřelce z jiné říše. Dokáže ji Elin přesvědčit o své loajalitě k ostrovu tím, že přijme zásadní rozhodnutí, která ovlivní celý její život? Pro děti od 12 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: