Kreativní sada - Malování prstíky pro nejmenší

Kód: DJ09878
Novinka Tip
Značka: DJECO
410 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021
Nemusíte se bát, děti nic nazapatlají. Tato kreativní sada je, ale i tak bude moooc bavit. Nejprve na kartu se zvířátkem nanesete trochu barvy, pak obrázek přiklopíte rámečkem, na kterém je průsvitný obal a pomocí prstíků už jen roztíráte barvu pod obalem. Díky této technice vzniknou moc hezká dílka, která si pak můžete vytavit v pokojíčku, nebo dát jako dárek prarodičům. Vyrábí Djeco.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemusíte se bát, děti nic nazapatlají. Tato kreativní sada je, ale i tak bude moooc bavit. Nejprve na kartu se zvířátkem nanesete trochu barvy, pak obrázek přiklopíte rámečkem, na kterém je průsvitný obal a pomocí prstíků už jen roztíráte barvu pod obalem. Díky této technice vzniknou moc hezká dílka, která si pak můžete vytavit v pokojíčku, nebo dát jako dárek prarodičům. Toto tvoření rozvíjí jemnou motoriku, děti díky němu pochopí, jak barvy fungují i jak se míchají. Sada obasuhuje: 4 obrázky zvířátek (chameleon, ptáček, rybička, motýl), 4 prstové barvy (žlutá, červená, oranžová, zelená) s jednoduchou aplikací a kreslený návod krok za krokem. Pro děti od 18 měsíců. Vyrábí Djeco.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RB Avatar autora | 4.3.2021
Úžasná pomůcka pro malé kreativce. Užili jsme si dost legrace při práci s touto sadou.

Djeco je rodinná firma, kterou v roce 1954 založila Véronique Michel-Dales. Vytvořila svou malou firmu v době, kdy se jen málo žen pustilo do dobrodružství podnikání.
Navrhla vzdělávací hry, jako je Le Loto des quatre jeudis a Ma Maison des Puces. Atraktivní, inteligentní a zábavné hry od DJECO byly velmi úspěšné a získaly čtyři hlavní ocenění Hračka roku v roce 1960.

Jméno společnosti je odkaz na Gecko - šťastná ještěrka.

official-djeco-logo-malé

Rodinný podnik byl na chvíli pozastaven a to v době, kdy syn Frédéric vyrůstal. V roce 1989 se už jako mladý muž rozhodl společnost probudit. Založil své kanceláře v bývalém skladu. Na začátku, navštívil různé kouty Země, dovážel hračky, které ještě ve Francii neexistovaly, a jeho globální vize stále prostupovala malou francouzskou společností. Pak začal snít o hračkách, které ještě nebyly uvedeny na trh. Jediné, co zbývalo, bylo je vytvořit!
V roce 1997, nadaný s uměleckou dovedností nevšední ve světě hraček, vymyslel sbírku výukových hraček. Dřevěné a kartonové skládačky, dřevěné hračky, pro začátek, pak rozsah rozšířil o karetní a deskové hry.

V roce 2007, řemeslnou dovedností, neobvyklou pro hračkářské odvětví revoluci kreativní zábavy. V roce 2011 byl příchod nenapodobitelných figurek známých jako "Arty Toys". Od té doby, zcela nové kolekce se objevila pravidelně, navržená s mistrovským provedením, které podporuje kresbu, design a estetiku. Francie vstoupila do nové éry ve hrách.

Hračky DJECO jsou převážně distribuovány ve specializovaných prodejnách po celém světě, nebo v řadě prestižních muzeí včetně Louvru a Quai Branly ve Francii, Prado ve Španělsku, Tate ve Spojeném království, MoMA ve Spojených státech a další v Německu, Dánsku, a mnoho dalších.