Tajné kódy pro chytré děti

Kód: 9788026445593
Tip
Značka: CPRESS
269 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.11.2023
Přes 65 zapeklitých hádanek na procvičení tvého bystrého mozku! Obrázková kniha plná rafinovaných hádanek založených na tajných šifrách, od starodávných hieroglyfů, přes klasickou morseovku až po moderní špionské kódy… Začneme nejprve lehčími hlavolamy, ale postupně budeme přitvrzovat! Zvládneš rozlousknout složité kódy jako skutečný tajný agent? Určitě ano! Každá stránka obsahuje i čas dostatečný k nalezení řešení, který se ale určitě pokus překonat. Pokud se ti to podaří, můžeš si stránky s hádankami i vybarvit. Klíč k nevyřešeným úkolům najdeš na konci knihy.

Detailní informace

Konkurenční výhody

Detailní popis produktu

Obrázková kniha plná rafinovaných hádanek založených na tajných šifrách, od starodávných hieroglyfů, přes klasickou morseovku až po moderní špionské kódy…

Zvládneš rozlousknout všechny složité rébusy jako skutečný tajný agent? Určitě ano! Pak můžeš pomocí šifer, které ses v této špionské knize naučil, posílat tajné zprávy svým kamarádům. Nezapomeň je však šifrování také naučit!

Každá stránka obsahuje informaci o čase dostatečném k nalezení řešení, který se ale určitě pokus překonat. Když by sis nad nějakým zapeklitým rébusem lámal hlavu marně, nezoufej… řešení najdeš v klíči na konci knihy.
Pro děti od 10 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: