Popletené barvy

Kód: 9788000062426
249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Čarujte společně s malou čarodějkou a navraťte pohádkovým bytostem jejich správné barvy! Každá začínající čarodějka občas nějaké to kouzlo pěkně poplete. Uznejte samy, děti, už jste někdy viděly modrou Karkulku, zelená prasátka nebo šedivou Zlatovlásku? Čarujte společně s malou čarodějkou a navraťte pohádkovým bytostem jejich správné barvy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Hmmm… Já bych si tak dala dort!“ zasnila se jednou jedna malá čarodějka. „Abrakadabra…!“ A bylo to. Ajéje. Tohle nejspíš nebylo to správné zaklínadlo. Všechny pohádkové bytosti od Karkulky až po zubatou saň mají teď úplně jinou barvu, než jakou mají správně mít. Uznejte samy, děti, viděly jste už někdy modrou Karkulku? Tři zelená prasátka najednou vypadají, jako by snědla k snídani salát a smutná Zlatovláska si může oči vyplakat nad svými stříbřitě šedivými vlasy. Pomůžete čarodějce nevydařené kouzlo napravit? (VARIANTA 2: I malé čarodějnice se musí učit kouzlení tak, jako se vy děti učíte číst, psát nebo počítat. Kdyby totiž svá kouzla neuměly pořádně, mohly by vyvést pěknou šlamastyku. Tak jako hrdinka knížky, kterou právě držíte v ruce. Té se podařilo přebarvit celý pohádkový svět. Z Červené karkulky byla rázem Karkulka modrá, krásná Zlatovláska se stala Šedovláskou a vlk? Ten pro změnu vystřídal těch barev hned několik. Co teď? Malá čarodějnice si neví rady. Rychle jí děti pojďte na pomoc, otevřete knížku a čarujte spolu s ní. Pomocí kouzel červených, žlutých, zelených, modrých i šedých a také pomocí kouzleného táhla vraťte pohádkám jejich správné barvy.) Pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nakladatelství Albatros je nejstarší české nakladatelství, které se od svého vzniku specializuje na vydávání literatury pro děti a mládež (bylo založeno v roce 1949; do roku 1969 působilo pod původním názvem Státní nakladatelství dětské knihy). Dnes je součástí nakladatelského domu Albatros Media a. s.

albatros logo

Za dobu své existence vydalo přes 10 tisíc titulů. V současné době je to přibližně 110 knížek ročně a soustředí se na kvalitní původní i překladovou literaturu především pro děti od 2 do 12 let. Široké autorské i žánrové spektrum nabízí vedle zavedených autorů (např. Václav Čtvrtek, Hana Doskočilová, Josef Lada, Ondřej Sekora, Jan Werich, Jiří Žáček; Adolf Born, Zdeněk Burian, Zdeněk Miler, Helena Zmatlíková aj.) a evergreenů jako např. leporelo Polámal se mraveneček, příběhy s Krtkem, Mikeš, Malý princ, Děti z Bullerbynu atd. také současné autory české i zahraniční (Petra Braunová, Ivona Březinová, Alena Ježková, Radek Malý; Jindra Čapek, Renáta Fučíková, František Skála; Eoin Colfer, Jostein Gaarder, dvojice R. Goscinny – J-J. Sempé, Darren Shan, Jenny Nimmová, Hergé atd.).

Albatros je dlouhodobým exkluzivním vydavatelem knížek Astrid Lindgrenové a příběhů Harryho Pottera J. K. Rowlingové pro území České republiky. V poslední době vydává své nejlepší knihy pro nejmenší také ve slovenštině. U nás si vyberete od leporel pro nejmenší přes poezii, pohádky, knížky pro začínající čtenáře, literaturu populárně-naučnou a vzdělávací až po fantasy, detektivní příběhy i komiksy. Knížky bohatě barevně ilustrované i příběhy pro zdatnější a náročnější čtenáře.