FIMO Soft Sada DIY Kaktus držáček na fotku

Kód: 8025 DIY1
230 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.11.2020
Svěží, veselé, barevné, takové jsou sady "MADE BY YOU". FIMO soft sada v novém svěžím designu, skvělý dárek jak pro začínající uživatele tak i pro ty zkušenější. Značka DIY (Do it yourself) - znamená ,,vyrob si to sám". Díky této sadě zvládnete vyrobit držáček na fotky, který vám bude každý závidět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FIMO soft sada v novém svěžím designu, skvělý dárek jak pro začínající uživatele tak i pro ty zkušenější.
Značka DIY (Do it yourself) - znamená ,,vyrob si to sám". Díky této sadě zvládnete vyrobit držáček na fotky, který vám bude každý závidět.
Sada obsahuje
4 půlbloky FIMO Soft 25 g - 2x FIMO soft emerald zelená, FIMO soft pastelová mint, FIMO soft malinová
3x klip na fotku
tutoriál krok za krokem
Fimo hmota je polymerová hmota která je vyrobená z umělých modelovacích materiálů, složených z polyvinylchloridu, gelů, pryskyřic, barviv a změkčovadel. Díky své tvárnosti můžeme polymerovou hmotu tvarovat do nejrůznějších tvarů, ze kterých se dají vyrábět šperky či dekorativní nebo bytové doplňky.
Vypaluje se v troubě po dobu 30 minut na 110 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Svojí ambicí prodávat tužky po celém světě Johann Sebastian Staedtler položil základy v roce 1835 za to, co je nyní skupinou STAEDTLER. V roce 1853 představil výrobci tužky z Norimberku své zboží na Výstavě průmyslu všech národů v New Yorku; jen o několik let později získali vysoce kvalitní německé výrobky již ve Francii, Británii, Itálii, Rusku, Americe a na Středním východě jméno.

Staedtler_logo