Vážení zákazníci, prodejna bude od 28.- 30.9.23 z důvodu dovolené uzavřena. V pondělí 2.10. a v úterý 3.10.23 bude otevřena 14:00 - 18:00hod. Vaše objednávky budou vyřízeny od 2.10.23. Děkujeme za pochopení.

Jezevec Chrujda vyhání koronavirus

Kód: 9788075581501
158 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Tchoř Smradolf přitáhl do lesa nevítaného vetřelce - koronavirus. Moudrá sůvička Stáňa si naštěstí ví rady. A jezevec Chrujda s její pomocí naučí své kamarády, co mají dělat, aby zůstali zdraví a doma se nenudili. Komiks s oblíbenými postavičkami naučí malé čtenáře zábavnou formou, jak se správně chovat při pandemii. S pandami i bez pand. Petr Stančík s Lucií Dvořákovou během nouzového stavu vytvořili nejprve omalovánky s pěti výjevy o tom, jak s koronavirem bojují v lese Habřinci.

Detailní informace

Konkurenční výhody

Detailní popis produktu

Tchoř Smradolf přitáhl do lesa nevítaného vetřelce - koronavirus. Moudrá sůvička Stáňa si naštěstí ví rady. A jezevec Chrujda s její pomocí naučí své kamarády, co mají dělat, aby zůstali zdraví a doma se nenudili. Komiks s oblíbenými postavičkami naučí malé čtenáře zábavnou formou, jak se správně chovat při pandemii. S pandami i bez pand. Petr Stančík s Lucií Dvořákovou během nouzového stavu vytvořili nejprve omalovánky s pěti výjevy o tom, jak s koronavirem bojují v lese Habřinci. Vzhledem k pozitivním ohlasům na omalovánky i ilustraci Chrujdy v roušce zveřejněné na sociálních sítích jsme se rozhodli vytvořit speciální příběh o Chrujdovi s názvem Jezevec Chrujda vyhání koronavirus. Pro děti od 4 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meander logo

Meander je nezávislé nakladatelství, které se s velkou péčí věnuje originální umělecké tvorbě pro děti a mládež, zejména původní tvorbě a autorské knize, klade přitom velký důraz na výtvarné pojetí titulů. Snaží se vydávat knihy, z nichž bude dětem a mladým lidem jasné, proč se vůbec říká "krásná literatura". S Meandrem spolupracují nejen respektovaní autoři, ale také začínající literáti, kteří v Meandu debutovali (např. Petr Nikl z něhož časem vyrostl autor Knihy roku v soutěži Magnesia Litera).