Vážení zákazníci, prodejna bude od 28.- 30.9.23 z důvodu dovolené uzavřena. V pondělí 2.10. a v úterý 3.10.23 bude otevřena 14:00 - 18:00hod. Vaše objednávky budou vyřízeny od 2.10.23. Děkujeme za pochopení.

Trojúhelník Maped Technic - 26 cm

Kód: 3154140287009
Novinka Tip
Značka: Maped
49 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Trojúhelník s geometrickými funkcemi, 26 cm přeponou a držadlem.

Detailní informace

Konkurenční výhody

Detailní popis produktu

Trojúhelník s geometrickými funkcemi, 26 cm přeponou a držadlem.

Technický trojúhelník pro rýsování a technické kreslení usnadňuje měření přímek, kolmic, úhlů, rovnoběžek a axonometrické kreslení. Milimetrová stupnice na přeponě, vždy 11 cm od středu na obě strany s označením celého centimetru číslicí. Úhloměrová stupnice 0-180° na odvěsnách a oblouková úhloměrná stupnice 0 – 90° uprostřed přepony na obě strany. Stupnice s dělením po jednom stupni a označením každého desátého stupně číslicí. Příčné milimetrové stupnice kolmé na přeponu umožňující kreslení rovnoběžek s označením každého pátého milimetru číslicí. 

trojúhelník se stupnicí
symetrické čáry
paralelní čáry
úhloměr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Maped byla založena v roce 1947 ve Francii. Původně tato rodinná firma vyráběla jen kružítka, v jejichž výrobě je stále světovou jedničkou. V současnosti je Maped jedinou značkou nabízející kompletní paletu kancelářských a školních potřeb v celosvětovém měřítku. Výrobky Maped nabízejí vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design.

Maped logo

V naší nabídce najdete kreativní sady řady Maped Creativ, speciálně vytvořené pro různě staré děti a školní potřeby s motiven Harry Potter.

Harry Potter banner Maped