Lottie Panenka Pandora

Kód: LT027
Tip
Značka: Lottie
559 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.9.2020
Lottie je dobrovolník v útulku pro pejsky a kočičky. Jednoho dne je záhadně ponechána lepenková krabice u vchodových dveří útulku s vyděšenou perskou kočkou uvnitř. Rozhodne se pojmenovat ji Pandora. Na rozdíl od řeckého mýtu, kde krabička přinesla neštěstí, příchod Pandory je příčinou radosti a nové naděje. Lottie pomáhá ošetřovat Pandoru a užívají si mnoho společných chvil. Kočička není součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lottie je dobrovolník v útulku pro pejsky a kočičky. Jednoho dne je záhadně ponechána lepenková krabice u vchodových dveří útulku s vyděšenou perskou kočkou uvnitř. Rozhodne se pojmenovat ji Pandora. Na rozdíl od řeckého mýtu, kde krabička přinesla neštěstí, příchod Pandory je příčinou radosti a nové naděje. Lottie pomáhá ošetřovat Pandoru a užívají si mnoho společných chvil. Kočička není součástí balení. Panenka Pandora je oblečená do béžového kabátku, růžového svetříku s kočičkou, kočičí čepičky, hnědých bot, sukénky a pruhovaných legínek. Kočičí brýle jsou skvělým doplňkem. Kloubová panenka, jednoduše připravená k interaktivní hře. Prémiové nylonové vlasy, hebké na dotek. Vinylový plast bez obsahu ftalátů, velmi jemný na dotek. Všechny doplňky a oblečení lze odejmout. Panenka je schopná samostatně stát na vlastních nohách. Hnědé vlasy, hnědé oči. Výška 18 cm. Pro děti od 3 let. https://www.youtube.com/watch?v=0AKe_oMRg8U

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Lottie

Originální panenky Lottie s jejími plnohodnotnými doplňky vytvořila irská firma Arklu s vizí vyrobit řadu panenek, které by děti podporovaly být samy sebou. Děti nás všechny inspirují každý den. Lidé, kteří stojí za Lottie Dolls věří, že období dětství by mělo být pro každého bezstarostné a plné her. Proto se rozhodli přiložit ruku k dílu, aby nevinnost dětství ochránili. Aby děti rozvíjely svou představivost, aby si užívaly svá dobrodružství a ze všeho nejvíc, aby si hraní užívaly. Lottie je pro děti, které jdou proti proudu. Pro děti, které nebudou čekat až vyrostou, aby změnily svět. Pro děti, které se rozhodly užít si každou chvíli! Lottie chce podpořit všechny děti, aby si šly za svými sny!

Lottie banner1