Orange TOYS Kocour BUDDY rybář v klobouku (25cm/30cm) v dárkové krabičce

Kód: 415206
499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2019
Poznejte kocoura BUDDYHO. Jestli někdy budete potřebovat rybičku s knoflíky, tak rozhodně víte, na koho se brátit. S radostí vám ji sežene, pravý rybář dokáže totiž chytit jakýkoliv rybí druh, tedy dokonce i ty s knoflíky! Nevěříte?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznejte kocoura BUDDYHO. Jestli někdy budete potřebovat rybičku s knoflíky, tak rozhodně víte, na koho se brátit. S radostí vám ji sežene, pravý rybář dokáže totiž chytit jakýkoliv rybí druh, tedy dokonce i ty s knoflíky! Nevěříte? Jenže aby je BUDDY chytil, používá speciální, tajné, rybářské náčiní. Jen on a ještě pár vyvolených kocourů dokáže udělat rybářský prut z větve a cívky vlasce. Na co je ale opravdovým specialistou, to je chytání ryb holýma rukama, či přesněji tlapkama, abychom byli přesní. Je to pradávné umění, které zvládají jen praví kocouři. Co potřebujete, je správná kaklulace, bleskové reflesy a zručnost pacek. Zkuste vylovit třešeň z velké láhve kompotu, není to tak snadné, co? Pro BUDDYHO to ovšem není žádný problém. Velikost: 30 cm. Materiál: plyš. Výplň: polyesterová vata. Věk: 3+. Pratelný ručně. Přicházejí úžasní kamarádi z nové kolekce značky Orange toys! Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. „Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“. Každý má svůj vlastní domeček/dárkovou krabičku a navíc mu ho můžete zútulnit a zkrášlit, stačí vzít fixy nebo vodové barvy a domeček vybarvit podle svých představ. Navíc je to skvělá zábava pro děti, které milují tvůrčí činnosti a zároveň tak rozvíjejí své smysly. Každý z plyšáků je vyjímečný a jistě se stane nerozlučným přítelem pro vaše ratolesti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je ruskou značkou působící po celém světě a těší se oblibě díky stylovosti. Jsou prostě jiní!

Různé kolekce jsou opravdu růžné, ale jedno mají společné, jak říkají přímo majitelé: „Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.

orange toys logo

Každý plyšák má svůj vlastní domeček/dárkovou krabičku a navíc mu ho můžete zútulnit a zkrášlit, stačí vzít fixy nebo vodové barvy a domeček vybarvit podle svých představ. Navíc je to skvělá zábava pro děti, které milují tvůrčí činnosti a zároveň tak rozvíjejí své smysly.