Orange TOYS Opička JONAS BABY velká (25 cm sedící/35 cm) v dárkové krabici

Kód: 410645
735 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
27.9.2019
Položka byla vyprodána…
Seznamte se s opičkou JONAS BABY. Jeho maminka mu dala na spaní roztomilé pyžamo sproužky a puntíky. Je to pro něho to nejpohodlnější oblečení na spaní, které si jen dovedeš představit. Zdají se mu vněm totiž ty nejkrásnější snové sny a tak si každou noc nechává zdát neuvěřitelné a dobrodružné příběhy. Touží se stát pilotem jako jeho dědeček a létat tak po celém světě a vidět různá exotická místa a mít tak spoustu přátel. Jakmile se, ale probudí, ví dobře, že tím nejlepším kamarádem je prozatím maminka nebo ty – jeho nový kamarád. Jméno: JONAS BABY. Velikost: 35 cm. Materiál: plyš. Výplň: polyesterová vata. Věk: 3+. Pratelný ručně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se s opičkou JONAS BABY. Jeho maminka mu dala na spaní roztomilé pyžamo sproužky a puntíky. Je to pro něho to nejpohodlnější oblečení na spaní, které si jen dovedeš představit. Zdají se mu vněm totiž ty nejkrásnější snové sny a tak si každou noc nechává zdát neuvěřitelné a dobrodružné příběhy. Touží se stát pilotem jako jeho dědeček a létat tak po celém světě a vidět různá exotická místa a mít tak spoustu přátel. Jakmile se, ale probudí, ví dobře, že tím nejlepším kamarádem je prozatím maminka nebo ty – jeho nový kamarád. Jméno: JONAS BABY. Velikost: 35 cm. Materiál: plyš. Výplň: polyesterová vata. Věk: 3+. Pratelný ručně. Přicházejí úžasní kamarádi z nové kolekce značky Orange toys! Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. „Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“. Každý má svůj vlastní domeček/dárkovou krabičku a navíc mu ho můžete zútulnit a zkrášlit, stačí vzít fixy nebo vodové barvy a domeček vybarvit podle svých představ. Navíc je to skvělá zábava pro děti, které milují tvůrčí činnosti a zároveň tak rozvíjejí své smysly. Každý z plyšáků je vyjímečný a jistě se stane nerozlučným přítelem pro vaše ratolesti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je ruskou značkou působící po celém světě a těší se oblibě díky stylovosti. Jsou prostě jiní!

Různé kolekce jsou opravdu růžné, ale jedno mají společné, jak říkají přímo majitelé: „Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.

orange toys logo

Každý plyšák má svůj vlastní domeček/dárkovou krabičku a navíc mu ho můžete zútulnit a zkrášlit, stačí vzít fixy nebo vodové barvy a domeček vybarvit podle svých představ. Navíc je to skvělá zábava pro děti, které milují tvůrčí činnosti a zároveň tak rozvíjejí své smysly.