Orange TOYS Pejsek Lucky Kiki: Morning in Paris (25cm sedící/44cm stojící) v dárkové krabičce

Kód: LD046
962 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
1.11.2019
Položka byla vyprodána…
Pokud má Lucky Kiki pařížskou náladu, nezáleží na tom, v jakém městě se právě nachází. Nezačíná den obyčejnými croissanty, protože jsou příliš normální. Její volbou bude křupavý Croque Madam a Croque monsieur sendvič. Víš jaký je mezi nimi rozdíl?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud má Lucky Kiki pařížskou náladu, nezáleží na tom, v jakém městě se právě nachází. Nezačíná den obyčejnými croissanty, protože jsou příliš normální. Její volbou bude křupavý Croque Madam a Croque monsieur sendvič. Víš jaký je mezi nimi rozdíl? Na první dávali smažené vejce jako dámský klobouk již od 20. let. To je důvod, proč je vhodný pro takovou lady, jako je Lucky Kiki. Samozřejmě, že se výborně hodí k šálku kávy, kterou Lucky Kiki tak miluje . Po snídani, je čas vzít si vhodné oblečení s baretem a jít ven na procházku po bulváru s nějakou romantickou francouzskou písní. Je na čase hodit všechny starosti za hlavu a užívat si uličky Paříže, města jejích snů. Lucky Kiki prostě miluje pařížskou náladu a je ochotná se s Vámi o ni podělit.
Přicházejí kamarádi z kolekce LUCKY DOGGY Úžasná kolekce psů, pejsků a psích slečen.
Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. „Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.
Každý z plyšáků je vyjímečný a jistě se stane nerozlučným přítelem pro vaše ratolesti.
Velikost: 40cm
Materiál: plyš
Výplň: polyesterová vata
Věk: 3+
Pratelný ručně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je ruskou značkou působící po celém světě a těší se oblibě díky stylovosti. Jsou prostě jiní!

Různé kolekce jsou opravdu růžné, ale jedno mají společné, jak říkají přímo majitelé: „Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.

orange toys logo

Každý plyšák má svůj vlastní domeček/dárkovou krabičku a navíc mu ho můžete zútulnit a zkrášlit, stačí vzít fixy nebo vodové barvy a domeček vybarvit podle svých představ. Navíc je to skvělá zábava pro děti, které milují tvůrčí činnosti a zároveň tak rozvíjejí své smysly.