Orange TOYS Pejsek Lucky MIMI: Lilac bílý/fialové šaty (25cm sedící/44cm stojící) v dárkové krabičce

Kód: LD004
889 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.8.2020
Mimi je velmi půvabná a štíhlá, jako její přítelkyně. Podívejte se na ně: ony se zdají být pro sebe stvořeny. Vždy je zajímavé a zábavné dělat věci společně. Souhlasíte? Pokud máte zájem o společenské a kulturní akce, Mimi je tu pro Vás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mimi je velmi půvabná a štíhlá, jako její přítelkyně. Podívejte se na ně: ony se zdají být pro sebe stvořeny. Vždy je zajímavé a zábavné dělat věci společně. Souhlasíte? Pokud máte zájem o společenské a kulturní akce, Mimi je tu pro Vás. Bude to více vzrušující vyzkoušet nové knihy, navštívit populární výstavy a filmové premiéry, a pak se zúčastnit elegantní konverzace, kde můžete zapůsobit na jiné svými názory. Mimochodem, Mimi opravdu těší, když může své myšlenky sdílet, protože když je sdílí, má při tom duchovní a trochu tajemný výraz na tváři. To je velmi roztomilé. Je pravda, že někdy nebývá jen jeden názor, ale Mimi našla vynikající způsob jak z této situace - čte mnoho recenzí, potom si vybere tu nejzajímavější a tu s jistotou podporuje. V některých případech, je potřeba použít intriky s významným tichem, a pak, s okouzlující elegancí změnit téma rozhovoru.Přicházejí kamarádi z kolekce LUCKY DOGGY Úžasná kolekce psů, pejsků a psích slečen.
Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. „Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.
Každý z plyšáků je vyjímečný a jistě se stane nerozlučným přítelem pro vaše ratolesti.
Velikost: 25cm
Materiál: plyš
Výplň: polyesterová vata
Věk: 3+
Pratelný ručně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je ruskou značkou působící po celém světě a těší se oblibě díky stylovosti. Jsou prostě jiní!

Různé kolekce jsou opravdu růžné, ale jedno mají společné, jak říkají přímo majitelé: „Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.

orange toys logo

Každý plyšák má svůj vlastní domeček/dárkovou krabičku a navíc mu ho můžete zútulnit a zkrášlit, stačí vzít fixy nebo vodové barvy a domeček vybarvit podle svých představ. Navíc je to skvělá zábava pro děti, které milují tvůrčí činnosti a zároveň tak rozvíjejí své smysly.