Orange TOYS Pejsek Lucky MIMI: Rosestte(25 cm sedící/44cm stojící) v dárkové krabičce

Kód: LD025
798 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
30.10.2019
Položka byla vyprodána…
Seznamte se s Lucky Mimi. Mimi je zvyklá na fanoušky ve svém "reálném" životě, ale teď je na čase začít budovat fanoušky i ve svých online skupinách. Otázkou je, kde začít?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se s Lucky Mimi. Mimi je zvyklá na fanoušky ve svém "reálném" životě, ale teď je na čase začít budovat fanoušky i ve svých online skupinách. Otázkou je, kde začít? Twitter je dobrý pro krátké zprávy, ale co když bude chtít vyjádřit své pocity? Facebook má dostatek prostoru na vyjádření se, ale nelíbí se jí, že její přátele často diskutují o politice a sociálních problémech. Instagram je něco co se hodí na 100% Je čas si otevřít účet a začít sdílet pozitivní věci s ostatními. Mimi se naučila, jak udělat pěkné fotografie potravin a našla ideální úhel pro její selfie. Strávila dost hodin před zrcadlem, aby se naučila, jak pózovat na obrázku a seznam míst, kde by se měla vyfotit. Živá vysílání jsou připravena. Tam bude určitě milion předplatitelů ochotných vědět všechno, co má na srdci. Jste připraveni jako ona? Ujistěte se a dejte nám vědět.
Přicházejí kamarádi z kolekce LUCKY DOGGY Úžasná kolekce psů, pejsků a psích slečen.
Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. „Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.
Každý z plyšáků je vyjímečný a jistě se stane nerozlučným přítelem pro vaše ratolesti.
Velikost: 25cm
Materiál: plyš
Výplň: polyesterová vata
Věk: 3+
Pratelný ručně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je ruskou značkou působící po celém světě a těší se oblibě díky stylovosti. Jsou prostě jiní!

Různé kolekce jsou opravdu růžné, ale jedno mají společné, jak říkají přímo majitelé: „Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.

orange toys logo

Každý plyšák má svůj vlastní domeček/dárkovou krabičku a navíc mu ho můžete zútulnit a zkrášlit, stačí vzít fixy nebo vodové barvy a domeček vybarvit podle svých představ. Navíc je to skvělá zábava pro děti, které milují tvůrčí činnosti a zároveň tak rozvíjejí své smysly.