Orange TOYS Pejsek Lucky YOYO: Camomile béžový/tyrkysová sukně (25cm sedící/44cm stojící) v dárkové

Kód: LD023
780 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
31.5.2019
Položka byla vyprodána…
Seznamte se s Lucky Yoyo. Yoyo je dobrá v organizování elegantních pikniků v městských parcích. Najde nejvíce malebný trávník posetý jemnými polními květinami, pak vybere polštář a ubrus, balonky a oblečení v odpovídajícím barevném provedení, servírování a dokonce i speciální dekor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se s Lucky Yoyo. Yoyo je dobrá v organizování elegantních pikniků v městských parcích. Najde nejvíce malebný trávník posetý jemnými polními květinami, pak vybere polštář a ubrus, balonky a oblečení v odpovídajícím barevném provedení, servírování a dokonce i speciální dekor. Žádné plastové příbory, jen reálné nádobí, s výjimkou krásných barevných papírových kelímků, které nelze odmítnout. Mimochodem, věděli jste že klasický svícen vypadá krásně i v přírodě? A niklové kroužky jsou dobré nejen na večeři v luxusní restauraci? To vše by mělo být pečlivě a přesně zabaleno v jejím oblíbeném speciální piknikovém koši, který je velmi pohodlný a praktický. Pro všechno, co na piknik potřebuje. A samozřejmě pro Yoyo. Přicházejí kamarádi z kolekce LUCKY DOGGY Úžasná kolekce psů, pejsků a psích slečen.<br>Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. „Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.<br>Každý z plyšáků je vyjímečný a jistě se stane nerozlučným přítelem pro vaše ratolesti.<br>Velikost: 25cm<br>Materiál: plyš<br>Výplň: polyesterová vata<br>Věk: 3+<br>Pratelný ručně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je ruskou značkou působící po celém světě a těší se oblibě díky stylovosti. Jsou prostě jiní!

Různé kolekce jsou opravdu růžné, ale jedno mají společné, jak říkají přímo majitelé: „Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.

orange toys logo

Každý plyšák má svůj vlastní domeček/dárkovou krabičku a navíc mu ho můžete zútulnit a zkrášlit, stačí vzít fixy nebo vodové barvy a domeček vybarvit podle svých představ. Navíc je to skvělá zábava pro děti, které milují tvůrčí činnosti a zároveň tak rozvíjejí své smysly.