Orange TOYS Pejsek Lucky YOYO: Fashionista (25 cm sedící/44cm stojící) v dárkové krabičce

Kód: LD001
889 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
3.10.2019
Položka byla vyprodána…
Seznamte se s YOYO FASHIONISTA. YOYO je velmi poslušná a poslouchá svou mamku, když jí říká, aby použila nějaký make-up. Nicméně, je dost stará, aby využila šance ukázat třídě make-up umělce. Myslí si, že to bude v budoucnu užitečné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se s YOYO FASHIONISTA. YOYO je velmi poslušná a poslouchá svou mamku, když jí říká, aby použila nějaký make-up. Nicméně, je dost stará, aby využila šance ukázat třídě make-up umělce. Myslí si, že to bude v budoucnu užitečné. Již nyní je prima umět napravit problémy a skrýt drobné kožní problémy. Ne, že by Yoyo měla problémy s tváří, ale má malou černou tečku u svého roztomilého nosu. Snažila se použít tonální základ, ale zdá se že zelený korektor fungoval lépe. Má také osm různých štětců na make-up, a umí je správně držet. Jak můžete vidět, existuje mnoho detailů v obchodu s make-upem. Yoyo je odhodlaná naučit se všechny z nich, vypadat skvěle a své znalosti sdílet se svými kamarádkami.
Přicházejí kamarádi z kolekce LUCKY DOGGY Úžasná kolekce psů, pejsků a psích slečen.
Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. „Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.
Každý z plyšáků je vyjímečný a jistě se stane nerozlučným přítelem pro vaše ratolesti.
Velikost: 25cm
Materiál: plyš
Výplň: polyesterová vata
Věk: 3+
Pratelný ručně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je ruskou značkou působící po celém světě a těší se oblibě díky stylovosti. Jsou prostě jiní!

Různé kolekce jsou opravdu růžné, ale jedno mají společné, jak říkají přímo majitelé: „Naše hračky vám mají udělat radost, přinést štěstí, to je důvod a hlavní myšlenka značky Orange TOYS. Děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky“.

orange toys logo

Každý plyšák má svůj vlastní domeček/dárkovou krabičku a navíc mu ho můžete zútulnit a zkrášlit, stačí vzít fixy nebo vodové barvy a domeček vybarvit podle svých představ. Navíc je to skvělá zábava pro děti, které milují tvůrčí činnosti a zároveň tak rozvíjejí své smysly.