Vánoční pohlednice PALEČKOVÉ doma

Kód: JV03
Tip Vyrobeno v ČR
Značka: Jarmen
25 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Autorský retro vánoční pohled plný něhy, radosti a pohody. Pohled se dá také použít jako přání na dárečky, či jako vánoční dekorace v rámečku nebo jako záložky do knih. Velikost A6 (148x105 mm). Barvy se mohou trochu lišit...v závislosti na nastavení vašeho monitoru.

Detailní informace

Konkurenční výhody

Detailní popis produktu

Autorský retro vánoční pohled plný něhy, radosti a pohody. Pohled se dá také použít jako přání na dárečky, či jako vánoční dekorace v rámečku nebo jako záložky do knih. Velikost A6 (148x105 mm). Barvy se mohou trochu lišit...v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Pohlednice zasíláme v mixu motivů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Představuji vám vánoční pohlednice a jmenovky na dárky. Jsou na nich mé lockdownové děti. Říkáme jim.... PALEČKOVÉ.

Jarmen01

Narodili se v mé hlavě, ve chvílích, kdy jsem nemohla hrát divadlo. Je to má pocta pánům Jiřímu Trnkovi a Karlu Zemanovi. Na jejich filmech jsem vyrostla a milovala je. A také jako vzpomínka na staré dobré pohlednice z mého dětství.

Loutky Palečků jsem si nechala vyrobit u skvělé výtvarnice Hany Ženíškové. www.ovcipanenky.cz

A ostatní miniaturní věci jsem se naučila vyrábět sama...a tím jsem také ze sebe vydala veškerou trpělivost, která mi byla do vínku dána.

Letos tedy můžete mít můj retro vánoční pohled plný něhy, radosti a pohody. Pohled se dá také použít jako přání na dárečky, či jako vánoční dekorace v rámečku. Já pohledy používám i jako záložky do knih.

Anebo si můžete objednat přímo vánoční jmenovky na dárky.

Ideální dárky pro nejbližší i vzdálenou rodinu, kamarády, milence i milenky, šéfy, nebo kolegyně a kolegy, či kantory i kantorky...

Jarmen

Jarmen