Krycí jména

Kód: 8595558302239
Tip
Značka: MINDOK
599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2022
Hra získala ocenění Spiel des Jahres 2016! Krycí jména: skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy. Hlavní špión řekne: Vlna 2. Najdete ta dvě správná slova, která pomohou k vítězství?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra získala ocenění Spiel des Jahres 2016! Skrytou identitu všech 25 agentů znají jen hlavní špióni. Ostatní hráči znají agenty pod jejich KRYCÍMI JMÉNY. Týmy solu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů. Hlavní špióni předkládají jednoslovné indicie pro skupinu slov zobrazených na stole. Spoluhráči se pokoušejí uhodnout slova své barvy a vyhnout se slovům patřících soupeři. Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha. Hra pro 2-8 a 4-8hráčů od 10 let. Doba hraní 15 minut. Recenze na http://hrajeme.cz/hledate-kryci-jmena-uz-jsou-tu/ a na http://www.mfantasy.cz/2016/02/vlaada-chvatil-kryci-jmena-recenze/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games. Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působí od roku 2007 a za tu dobu vydali více než 100 různých her.

logo_mindok

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci, jsou zkušenými lidmi v oboru moderních společenských her, kteří vycházejí z české hráčské komunity.

MINDOK vám bude i v příštích letech přinášet nejkvalitnější světové hry. I nadále pro vás budeme vybírat ty nejzajímavější hry od řady světových vydavatelů - Například firem Hans im Glueck, SMART games, Kosmos, moses a dalších. Ve spolupráci s vydavatelstvím Czech Games Edition budou také nadále přinášet originální hry českých autorů.