Mat-Play 20

Kód: 8595028520149
465 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.11.2023
Zajímavá matematická hra pro děti. Mat-Play 20 zábavnou formou rozvíjí dětskou představivost a logické uvažování. Je vhodná nejen pro ty, kdo chtějí zábavnou formou usnadnit žákům 1. a 2. tříd počítání, tj. sčítání a odečítání do dvaceti; ale hlavně pro ty, kteří vědí, že společné chvíle s dětmi nic nenahradí.

Detailní informace

Konkurenční výhody

Detailní popis produktu

Zajímavá matematická hra pro děti. Mat-Play 20 zábavnou formou rozvíjí dětskou představivost a logické uvažování.

Je vhodná nejen pro ty, kdo chtějí zábavnou formou usnadnit žákům 1. a 2. tříd počítání, tj. sčítání a odečítání do dvaceti; ale hlavně pro ty, kteří vědí, že společné chvíle s dětmi nic nenahradí. Tato hra Vám umožní trávit s dětmi čas tak, aby počítání nevnímaly jen jako nepříjemný požadavek školy, ale jako běžnou součást života, u které se navíc lze velmi dobře pobavit.

Hru lze použít jako didaktickou pomůcku pro ZŠ 1.stupně. Věříme, že se při Vaší výuce osvědčí.

(Na hru se nevztahuje schvalovací doložka MSMT-3908/2017, neboť spadá dle č.j. MSMT-34616/2013 čl. II do ostatních textů a materiálů, kterým se schvalovací doložka neuděluje).

Hra je pro 1 až 5 hráčů od 5 let. Doba hraní cca 40 min. Hra obsahuje: 160 žetonů s čísly a znaky, 2 sáčky na žetony, návod, bodová mazací tabulka + fix + hadřík.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: