Vlkodlaci

Kód: 21469
370 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2022
Vlkodlaci jsou nenáročnou komunikační hrou pro větší skupinu osob (8-16 hráčů) a jsou ideální na společné dovolené či víkendy s rodinou a přáteli. Každý hráč reprezentuje jednoho obyvatele městečka a společně se snaží najít vlkodlaky, proradně skryté mezi nevinnými občany městečka. Doporučujeme od 12 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlkodlaci je hra na motivy známého Městečka Palerma vylepšená o řadu postav a událostí, je to hra založená na vzájemné komunikaci, ideální věk hráčů je nad 12 let.
Skupina mezi sebou určí jednoho vypravěče, který je provede hrou, ostatní hráči sedí v kruhu. Každý z nich reprezentuje jednu postavu, ale vzájemně své postavy neznají a podle chování a náznaků se snaží poznat, kdo je kdo. Cílem obyvatel městečka je objevit a zabít všechny Vlkodlaky a naopak Vlkodlaci se snaží pozabíjet všechny ostatní občany městečka. Ve hře při ochraně městečka využijete schopnosti Mága, Vědmy či Holčičky s dalekohledem. Naopak Kolaborant, či Lovec mohou hru nečekaně zvrátit.
Ke hře není potřeba žádné složité učení pravidel, takže se může skutečně zúčastnit každý.
Hra obsahuje 18 karet postav, pravidla, průvodní arch a tabulku pro vypravěče.
Vyrobeno v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tvoje desková hra je projekt jednoho nadšence, toho času na rodičovské dovolené se třemi dětmi. Naše hry jsou vyráběné v malé manufaktuře ve Štěchovicích a malované mladými českými ilustrátory. Naší specializací je výroba tzv. personalizovaných her, které upravujeme na míru konkrétnímu zákazníkovi, či výroba vlastních hracích karet.

TvojeDeskovaHra_logox