Vážení zákazníci, prodejna bude od 28.- 30.9.23 z důvodu dovolené uzavřena. V pondělí 2.10. a v úterý 3.10.23 bude otevřena 14:00 - 18:00hod. Vaše objednávky budou vyřízeny od 2.10.23. Děkujeme za pochopení.

Vlkodlaci

Kód: 21469
Tip Vyrobeno v ČR
370 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Vlkodlaci jsou nenáročnou komunikační hrou pro větší skupinu osob (8-16 hráčů) a jsou ideální na společné dovolené či víkendy s rodinou a přáteli. Každý hráč reprezentuje jednoho obyvatele městečka a společně se snaží najít vlkodlaky, proradně skryté mezi nevinnými občany městečka. Doporučujeme od 12 let.

Detailní informace

Konkurenční výhody

Detailní popis produktu

Vlkodlaci je hra na motivy známého Městečka Palerma vylepšená o řadu postav a událostí, je to hra založená na vzájemné komunikaci, ideální věk hráčů je nad 12 let.
Skupina mezi sebou určí jednoho vypravěče, který je provede hrou, ostatní hráči sedí v kruhu. Každý z nich reprezentuje jednu postavu, ale vzájemně své postavy neznají a podle chování a náznaků se snaží poznat, kdo je kdo. Cílem obyvatel městečka je objevit a zabít všechny Vlkodlaky a naopak Vlkodlaci se snaží pozabíjet všechny ostatní občany městečka. Ve hře při ochraně městečka využijete schopnosti Mága, Vědmy či Holčičky s dalekohledem. Naopak Kolaborant, či Lovec mohou hru nečekaně zvrátit.
Ke hře není potřeba žádné složité učení pravidel, takže se může skutečně zúčastnit každý.
Hra obsahuje 18 karet postav, pravidla, průvodní arch a tabulku pro vypravěče.
Vyrobeno v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tvoje desková hra je projekt jednoho nadšence, toho času na rodičovské dovolené se třemi dětmi. Naše hry jsou vyráběné v malé manufaktuře ve Štěchovicích a malované mladými českými ilustrátory. Naší specializací je výroba tzv. personalizovaných her, které upravujeme na míru konkrétnímu zákazníkovi, či výroba vlastních hracích karet.

TvojeDeskovaHra_logox