Pohyblivé Indiánské loutky

Kód: CO167
375 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2020
Kreativní sada, se kterou si děti s pomocí vyražených dílů a kovových svorek vlastnoručně vytvoří pohyblivé loutky, které mohou děti tvarovat do různých pozic a vymýšlet příběhy dle své fantazie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní sada, se kterou si děti s pomocí vyražených dílů a kovových svorek vlastnoručně vytvoří pohyblivé loutky. Výsledkem jsou loutky, které mohou děti rozpohybovat s pomocí provázku napojeného na svorky. Potom už stačí jen vymyslet příběh a dát tak prostor své fantazii.

Sada obsahuje 5 kartonových archů s vyraženými postavičkami indiána, indiánky a jejich 3 zvířat, 50 kovových svorek, nit a 5 korálků.

Rozměr balení: 23 x 16 cm
Velikost loutek: cca 25 cm
Vhodné pro děti od 3 let

Kreativní sady francouzské značky Avenue Mandarine jsou zaměřeny na rozvoj dětské tvořivosti, jemné motoriky a soustředění.

Všechny kreativní sady Avenue Mandarine jsou baleny v pěkných a pevných kartonových krabičkách obalených potištěným "rukávem", který se z krabičky svlékne při otevírání sady. Z každé sady tak po použití zůstane pěkná krabička s jemným neutrálním potiskem vhodná k následnému ukládání drobností.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Francouzská značka Avenue Mandarine se specializuje na výtvarné a kreativní hračky. V sortimentu naleznete edukativní hry, puzzle, výtvarné a kreativní sady a potřeby pro výtvarné tvoření. Avenue Mandarine vyrábí produkty pro věkovou skupinu dětí od 2 do 8 let. 
 
Produkty pojí nádherné ilustrace. Firma spolupracuje s francouzskými malíři a kreslíři a jejich ilustrace promítá do svých produktů. Název značky "Avenue Mandarine" vznikl podle ovoce s "příchutí dětství". Má evokovat novou cestu, svěžest a představivost. 
 
logo-AVM