Vážení zákazníci, prodejna bude od 28.- 30.9.23 z důvodu dovolené uzavřena. V pondělí 2.10. a v úterý 3.10.23 bude otevřena 14:00 - 18:00hod. Vaše objednávky budou vyřízeny od 2.10.23. Děkujeme za pochopení.

O nás

Čím se lišíme od většiny internetových obchodů?

Máme kamennou prodejnu a usměvavý personál :)

Nejsme velká anonymní firma. Neschováváme se za info a zavináč. Víte přesně s kým si píšete nebo voláte.

Zboží Vám bude doručeno do druhého dne od uhrazení objednávky a pokud bude v hodnotě nad 1500,- tak zdarma ;)

Reagujeme na dotazy a přání zákazníka. A proto zboží, které dnes nemáme v nabídce, se u nás může objevit už zítra ;)

Dodavatele a produkty, které nabízíme, velmi bedlivě vybíráme. Neprodáváme nic, co bychom nedali ke hraní svým vlastním dětem :)

IMG_3580

U nás si můžete v klidu domova objednat zboží na e-shopu nebo si ho rovnou osahat, prohlédnout a vyzkoušet v kamenné prodejně.

Nejste si jisti, jaká hra by se Vašim dětem líbila? Přijďte si ji k nám zahrát! Většinu dětských her máme otevřenou a připravenou na hráčském stole k testování.

A že Vás už z těch nákupů bolí nohy? Nevadí, v klidu se u nás v obchůdku posaďte a sledujte svá dítka, jak si hrají ;)

IMG_3513

Těšíme se na Vás!

logo_web

Starokolínská 425, 190 16 Praha 9 - Újezd nad Lesy

Pondělí až pátek 9:30 až 18:00. Sobota 9:30 až 12:30, neděle a svátky zavřeno.

 

Banner mapa (700 × 466 px)

Jsme přímo u autobusové zastávky Blatov.

Jezdí k nám autobusy číslo: 163 (ze Želivského), 250 (z Černého Mostu), 221 (z Černého Mostu) a 209 (z obchodního centra Čakovice).
 
Případně je zde 10 parkovacích míst.
 
 
 

Náš tým:

IMG_6943

Vendula Skřivánková - zakladatelka a majitelka firmy. Maminka dvou malých raubířů. Milovnice všeho kreativního, zábavného, barevného a jiného. Má na starosti jednání s dodavateli, výběr sortimentu, správu e-shopu, objednávek a firemního FB, administraci a prodej. Dříve pracovala ve firmě ALBI jako vedoucí pražských prodejen, které byly zaměřeny na hry a hlavolamy. Následně na pozici manažer nákupu stála u zrodu nového konceptu ALBI dárkových prodejen, které vznikají dodnes.

Kontakt: +420724190050, e-mail: vendula@jinohratky.cz 

 

 

Jana Kvapilová - prodejní asistentka. Maminka dvou klučánků. Skvělá kuchařka, kreativní duše a milovnice oveček. Vyznačuje se nadšeným a zapáleným výkladem her MINDOK. Má na starosti administraci a prodej.

 

 

Martina Truhlářová - copywriterka a jazyková korektorka na volné noze. Píše blogy na jinohrátkové webovky a další příležitostné textíky všeho druhu, samozřejmě zaměřené na zviditelnění milovaných Jinohrátek. V osobním životě maminka dvou už téměř teenagerů, žena jednoho muže, knihomolka a objevitelka příjemných kaváren.

 

Vykouzlete dětem na tváři úsměv...Nabízíme krásné kreativní sady, hry, hračky, knížky a dárky, u kterých mohou společně s Vámi trávit čas plný zábavy a radosti.

 

NAPSALI O NÁS:

BUSINESS INFO - Děti si mohou hrát i jinak

ÚJEZDSKÝ ZPRAVODAJ - OTEVŘENÉ NOVINY

VERU HARNOL - Navštívili jsme Jinohrátky

VERU HARNOL - Zatloukání od DJECO

IMG_3444