O nás

Rozloučení s kamennou prodejnou

Milé zákaznice, milí zákazníci, vážení přátelé Jinohrátek,

s těžkým srdcem sdílím zprávu, kterou jsem dlouho odkládala. Po osmi letech jsem se rozhodla uzavřít naši kamennou prodejnu. Byly to pro mne nezapomenutelné roky plné zážitků. 

Moc si vážím naší komunity a chci vám všem poděkovat za podporu a oddanost, kterou jste Jinohrátkám věnovali. Vaše přátelství a úsměvy mi dodávaly energii a optimismus. 

Je to smutný konec, ale zároveň také nový začátek.

I když se rozloučím s kamennou prodejnou, mé online obchodní dobrodružství bude pokračovat, a tak budeme mít možnost zůstat ve spojení. 

Vaše Vendula Skřivánková a tým Jinohrátek

IMG_8327xx

 

 

Čím se lišíme od většiny internetových obchodů?

Nejsme velká anonymní firma. Neschováváme se za info a zavináč. Víte přesně s kým si píšete nebo voláte.

Zboží Vám bude doručeno max do tří pracovních dnů od uhrazení objednávky a pokud bude v hodnotě nad 1500,- tak zdarma ;)

Reagujeme na dotazy a přání zákazníka. A proto zboží, které dnes nemáme v nabídce, se u nás může objevit už zítra ;)

Dodavatele a produkty, které nabízíme, velmi bedlivě vybíráme. Neprodáváme nic, co bychom nedali ke hraní svým vlastním dětem :)

 
 

Náš tým:

IMG_8235

Vendula Skřivánková - zakladatelka a majitelka firmy. Maminka dvou malých raubířů. Milovnice všeho kreativního, zábavného, barevného a jiného. Má na starosti jednání s dodavateli, výběr sortimentu, správu e-shopu, objednávek a firemního FB, administraci a prodej. Dříve pracovala ve firmě ALBI jako vedoucí pražských prodejen, které byly zaměřeny na hry a hlavolamy. Následně na pozici manažer nákupu stála u zrodu nového konceptu ALBI dárkových prodejen, které vznikají dodnes.

Kontakt: +420724190050, e-mail: vendula@jinohratky.cz  

 

Jana Kvapilová - prodejní asistentka. Maminka dvou klučánků. Skvělá kuchařka, kreativní duše a milovnice oveček. Vyznačuje se nadšeným a zapáleným výkladem her MINDOK. Má na starosti administraci a prodej. 

 

Martina Truhlářová - copywriterka a jazyková korektorka na volné noze. Píše blogy na jinohrátkové webovky a další příležitostné textíky všeho druhu, samozřejmě zaměřené na zviditelnění milovaných Jinohrátek. V osobním životě maminka dvou už téměř teenagerů, žena jednoho muže, knihomolka a objevitelka příjemných kaváren.

  

NAPSALI O NÁS:

BUSINESS INFO - Děti si mohou hrát i jinak

ÚJEZDSKÝ ZPRAVODAJ - OTEVŘENÉ NOVINY

VERU HARNOL - Navštívili jsme Jinohrátky

VERU HARNOL - Zatloukání od DJECO

 

Vykouzlete dětem na tváři úsměv...Nabízíme krásné kreativní sady, hry, hračky, knížky a dárky, u kterých mohou společně s Vámi trávit čas plný zábavy a radosti.