Vážení a milí přátelé Jinohrátek, provozovna Starokolínská 425, Praha 9 - Újezd nad Lesy, je od 23.12.23 trvale uzavřena. Objednávat sortiment můžete online. Osobní odběr je v prodejně El Bio Starokolínská 425, Praha 9 - Újezd nad Lesy. Případně zasíláme přes GLS a Zásilkovnu po celé ČR.

Štítky na sešity 1 arch A4

Kód: JINST01
Výprodej Vyrobeno v ČR
Značka: JINOHRÁTKY
80 Kč –50 %
Štítky na sešity 1 arch A4
80 Kč –50 % 40 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Kreativní školní štítky pro radostné školní začátky! Uspořádejte si učební materiály snadno a zábavně s našimi barevnými a veselými štítky. Každý z 12 štítků o velikosti 8,3 x 4,2 cm nabízí 4 řádky pro jméno, třídu a další informace. A to není vše! S přiloženými 8 samolepkami můžou děti nechat volnost své tvořivosti a vybarvit si je dle libosti. Cena je za jeden arch formátu A4. Vyrobeno v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní školní štítky pro radostné školní začátky! Uspořádejte si učební materiály snadno a zábavně s našimi barevnými a veselými štítky. Každý z 12 štítků o velikosti 8,3 x 4,2 cm nabízí 4 řádky pro jméno, třídu a další informace. A to není vše! S přiloženými 8 samolepkami můžou děti nechat volnost své tvořivosti a vybarvit si je dle libosti. Cena je za jeden arch formátu A4. Vyrobeno v ČR. Vyrábí Jinohrátky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: