Umělecké nůžky Maped Créa Cut

Kód: 3154146010052
Tip
Značka: Maped
210 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Umělecké nůžky pro děti i dospělé. Snadno vyměnitelné dekorativní čepele ze skelného vlákna. Nemohou stříhat látku, vlasy ani kůži. Stříhají papír 40 až 250 g. Box obsahuje: nůžky a 5 kusů čepelí s různými dekory střihu ( výsledný okraj střihu je nakreslen na čepeli).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělecké nůžky pro děti i dospělé. Skvělý pomocník pro milovníky vystřihovánek. Snadno vyměnitelné dekorativní čepele ze skelného vlákna. Nemohou stříhat látku, vlasy ani kůži. Stříhají papír 40 až 250 g. Box obsahuje: nůžky a 5 kusů čepelí s různými dekory střihu ( výsledný okraj střihu je nakreslen na čepeli).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Maped byla založena v roce 1947 ve Francii. Původně tato rodinná firma vyráběla jen kružítka, v jejichž výrobě je stále světovou jedničkou. V současnosti je Maped jedinou značkou nabízející kompletní paletu kancelářských a školních potřeb v celosvětovém měřítku. Výrobky Maped nabízejí vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design.

Maped logo

V naší nabídce najdete kreativní sady řady Maped Creativ, speciálně vytvořené pro různě staré děti a školní potřeby s motiven Harry Potter.

Harry Potter banner Maped