Sada Maped Plaster Friends - Super

Kód: 3154149072194
Tip
Značka: Maped
335 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kreativní sada Maped Plaster Friends - Super se sádrou k vytvoření super hrdinky a jejího super roztomilého avatara. Vymodelované figurky zatvrdnou a je možné si s nimi hrát nebo je vystavit. Sada obsahuje opakovaně použitelnou formu (2 figurky), sáček rychleschnoucí sádry, nádobky na barvy, štětec, dřevěnou špachtli, brusný papír, černou pastelku Maped Aqua. Vhodné pro děti od 5 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní sada Maped Plaster Friends - Super se sádrou k vytvoření super hrdinky a jejího super roztomilého avatara. Vymodelované figurky zatvrdnou a je možné si s nimi hrát nebo je vystavit. Sada obsahuje opakovaně použitelnou formu (2 figurky), sáček rychleschnoucí sádry, nádobky na barvy, štětec, dřevěnou špachtli, brusný papír, černou pastelku Maped Aqua.

Vhodné pro děti od 5 let.

Vytvarujte postavičku ze sádry, vymalujte ji, přidejte detaily pomocí Aqua pastelky a poté své umělecké dílo vystavte.

Sada obsahuje:

opakovaně použitelnou formu (2 figurky)
sáček rychleschnoucí sádry (250 g)
nádobky na barvy (6 x 5,4 ml)
štětec
dřevěnou špachtli
brusný papír
černou pastelku Maped Aqua
návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Maped byla založena v roce 1947 ve Francii. Původně tato rodinná firma vyráběla jen kružítka, v jejichž výrobě je stále světovou jedničkou. V současnosti je Maped jedinou značkou nabízející kompletní paletu kancelářských a školních potřeb v celosvětovém měřítku. Výrobky Maped nabízejí vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design.

Maped logo

V naší nabídce najdete kreativní sady řady Maped Creativ, speciálně vytvořené pro různě staré děti a školní potřeby s motiven Harry Potter.

Harry Potter banner Maped