Vážení a milí přátelé Jinohrátek, provozovna Starokolínská 425, Praha 9 - Újezd nad Lesy, je od 23.12.23 trvale uzavřena. Objednávat sortiment můžete online. Osobní odběr je v prodejně El Bio Starokolínská 425, Praha 9 - Újezd nad Lesy. Případně zasíláme přes GLS a Zásilkovnu po celé ČR.

Pohlednice s kočičkami mix č.1

Kód: JINPOH4
Tip Vyrobeno v ČR
Značka: JINOHRÁTKY
15 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Představte si tyhle roztomilé kreslené kočičky na pohlednicích, které přinášejí úsměvy na tváře dětí na táborech, školách v přírodě a všude, kam doputovaly! Tyto pohlednice jsou plné hravosti, nevypočitatelnosti a neodolatelného kouzla, které kočičky přinášejí do života dětí. Pošli je svým blízkým a přeneste je do světa mňoukajících dobrodružství. Ať se děti vždy cítí milované a obklopené přátelstvím, nejen na táboře, ale i v každé chvilce jejich života! Cena za jeden kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si tyhle roztomilé kreslené kočičky na pohlednicích, které přinášejí úsměvy na tváře dětí na táborech, školách v přírodě a všude, kam doputovaly! Tyto pohlednice jsou plné hravosti, nevypočitatelnosti a neodolatelného kouzla, které kočičky přinášejí do života dětí. Pošli je svým blízkým a přeneste je do světa mňoukajících dobrodružství. Ať se děti vždy cítí milované a obklopené přátelstvím, nejen na táboře, ale i v každé chvilce jejich života! Cena za jeden kus. Do poznámky objednávky uveďte, o jaký máte zájem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: