Vážení a milí přátelé Jinohrátek, provozovna Starokolínská 425, Praha 9 - Újezd nad Lesy, je od 23.12.23 trvale uzavřena. Objednávat sortiment můžete online. Osobní odběr je v prodejně El Bio Starokolínská 425, Praha 9 - Újezd nad Lesy. Případně zasíláme přes GLS a Zásilkovnu po celé ČR.

Pohlednice s pejsky mix č.2

Kód: JINPOH2
Tip Vyrobeno v ČR
Značka: JINOHRÁTKY
15 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Představte si tyhle roztomilé kreslené pejsky na pohlednicích, jak přinášejí úsměvy na tváře dětí na táborech a školách v přírodě! Tyto pohlednice jsou plné štěstí, přátelství a dobrodružství, které pejsci zažívají společně s dětmi. Cena je za 1 kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si tyhle roztomilé kreslené pejsky na pohlednicích, jak přinášejí úsměvy na tváře dětí na táborech a školách v přírodě! Tyto pohlednice jsou plné štěstí, přátelství a dobrodružství, které pejsci zažívají společně s dětmi. Posílejte je svým milým a přiveďte do jejich světa vesele štěkajících pejsků, kteří je provázejí na nezapomenutelných zážitcích. Dejte dětem vědět, že na ně myslíte a přejete jim plno radosti, nejen na táboře, ale i v každém okamžiku jejich života! Cena za jeden kus. Do poznámky objednávky uveďte, o jaký máte zájem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: