Sada Maped Creativ Imagin´Style Magical Plastic

Kód: 3154149074006
Tip
Značka: Maped
259 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kreativní sada Maped Creativ Imagin´Style Magical Plastic pro tvorbu trendových doplňků jako jsou náramky, přívěsky nebo náhrdelníky. Pestrá a zábavná aktivita, která rozvíjí dětskou zručnost a jemnou motoriku. Vhodné pro děti od 6 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní sada Maped Creativ Imagin´Style Magical Plastic pro tvorbu trendových doplňků jako jsou náramky, přívěsky nebo náhrdelníky. Pestrá a zábavná aktivita, která rozvíjí dětskou zručnost a jemnou motoriku. Video: https://www.youtube.com/watch?v=3o9YCBnmJQ8

Foto-recenzi na tuto kreativní sadu najdete na našem blogu zde: https://www.jinohratky.cz/blog/nevite-a-vahate-co-koupit-holcickam-na-detskou-oslavu/


Vhodné pro děti od 6 let.

Vyberte si daný motiv, vymalujte pastelkami a nakonec za pomoci vysoušeče vlasů zafixujte. Barvy budou pevné a lesklé.

Sada obsahuje:

19 různých motivů
12 mini barevných pastelek Maped Strong
provázek
řetízek a další příslušenství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Maped byla založena v roce 1947 ve Francii. Původně tato rodinná firma vyráběla jen kružítka, v jejichž výrobě je stále světovou jedničkou. V současnosti je Maped jedinou značkou nabízející kompletní paletu kancelářských a školních potřeb v celosvětovém měřítku. Výrobky Maped nabízejí vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design.

Maped logo

V naší nabídce najdete kreativní sady řady Maped Creativ, speciálně vytvořené pro různě staré děti a školní potřeby s motiven Harry Potter.

Harry Potter banner Maped