Sada Maped Creativ Secret Mosaics - Tajný deníček

Kód: 3154149070572
Tip
Značka: Maped
285 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Kreativní sada Maped Creativ Secret Mosaics Secret diary ilustrovaný tajný deníček s dekorem barevných víl, motýlů a jednorožců čeká na dozdobení pomocí lepicích mozaikových kostiček. Ideální pro rozvoj zručnosti a jemné motoriky. Vhodné pro děti od 5 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní sada Maped Creativ Secret Mosaics Secret diary ilustrovaný tajný deníček s dekorem barevných víl, motýlů a jednorožců čeká na dozdobení pomocí lepicích mozaikových kostiček. Ideální pro rozvoj zručnosti a jemné motoriky. Video: https://www.youtube.com/watch?v=d7qQLy3BnlY

Vhodné pro děti od 5 let.

Místa pro doplnění mozaiky jsou předem určena a barevně odlišena.

Sada obsahuje:

tajný deník s visacím zámkem a 2 klíčky
12 barevných archů samolepicích pěnových mozaikových kostiček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Maped byla založena v roce 1947 ve Francii. Původně tato rodinná firma vyráběla jen kružítka, v jejichž výrobě je stále světovou jedničkou. V současnosti je Maped jedinou značkou nabízející kompletní paletu kancelářských a školních potřeb v celosvětovém měřítku. Výrobky Maped nabízejí vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design.

Maped logo

V naší nabídce najdete kreativní sady řady Maped Creativ, speciálně vytvořené pro různě staré děti a školní potřeby s motiven Harry Potter.

Harry Potter banner Maped